Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у Харківській області

ВІТАЄМО!!!

переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у Харківській області

7-й клас

Гончаров Денис– I місце

Думін Ростислав – I місце

Сурмило Станіслав – I місце

Данг Мінь Конг – I місце

Дроздова Ксенія  – II місце

Сорока Михайло  – II місце

Куліш Дмитро  – II місце

Волокита Анна  – II місце

Лисакевич Єлизавета – II місце

Во Дінь Тхань Шон – II місце

Палант Едуард – II місце

Сипитий Олександр  – II місце

Соболєв Олег – II місце

Шевченко Богдан – II місце

Золотарьова Майя – III місце

Прокутін Михайло  – III місце

Сморцова Катерина – III місце

Тригулов Марк – III місце

Гафич Денис  – III місце

Коваленко Марія  – III місце

Корсунова Анна  – III місце

Совєтов Антон – III місце

Солодовніков Ярослав – III місце

Чапланов Максим  – III місце

Штангей Ярослава  – III місце

Справцев Єгор – III місце

8-й клас

Денисков Святослав – I місце

Пилаєв Ігор – I місце

Піковець Артем  – I місце

Татаринова Юлія – I місце

Пашковський Вадим – II місце

Гассєв Вадим  – II місце

Коваль Георгій  – II місце

Уразовський Максим – II місце

Галайда Арсеній  – II місце

Семелинський Тимур – II місце

Кузьмич Єгор  – II місце

Щербинін Павло  – II місце

Сігалов Володимир  – II місце

Гончаров Микита – III місце

Рожкова Катерина – III місце

Ломакін Володимир – III місце

Черних Сергій – III місце

Мещерякова Анастасія – III місце

Степаненко Олексій – III місце

Пасенко Андрій – III місце

Авдєєв Єгор  – III місце

Соболєв Платон – III місце

Ву Нам Лап Дінь  – II місце

Сдобнов Артем  – II місце

 

9-й клас

Золотарьов Климентій – I місце

Уразовський Артем – II місце

Шкірко Ілля – II місце

 

 

10-й клас

Лазуренко Ілля  – I місце

Гладков Юрій – I місце

Сахнюк Устин  – II місце

Фесенко Ігор – II місце

Кушнір Аліса – II місце

Бояринцев Максим – III місце

Родіонов Ігор – III місце

Магера Андрій – III місце

Якименко Роман – III місце

Русиник Антон – III місце

 

 

11-й клас

Войтович Олександр – I місце

Масалітін Олексій  – I місце

Купріянов Михайло – II місце

Слободянюк Денис – II місце

Ковалевська Анна – III місце

Рожков Олексій – III місце

 

Вітаємо викладачів

Ліфиця Сергія Олександровича,

Лисакевич Анастасію Валеріївну та

Щербину Олексія Сергійовича з перемогою їхніх учнів !

Без рубрики


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *