Дистанційні школи

ДИСТАНЦІЙНІ БІОЛОГІЧНА, МАТЕМАТИЧНА, ФІЗИЧНА ТА ХІМІЧНА ШКОЛИ

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує до навчання в дистанційних біологічній, математичній, фізичній та хімічній школах учнів 7-10 класів, що не мають змогу відвідувати регулярні заняття в приміщені університету.

Навчання здійснюється шляхом листування. Навчальний рік поділяється на два семестри. І семестр: жовтень, листопад, грудень та січень. ІІ семестр: лютий, березень, квітень і травень. Щомісяця слухач дистанційної школи отримує методичні вказівки та завдання, які перевіряються викладачами університету і повертаються учню разом із детальними розв’язками та коментарями.

Будь ласка, звертайтеся з запитаннями та пропозиціями щодо роботи дистанційної біологічної, математичної, фізичної та хімічної шкіл до Центру довузівської освіти ХНУімені В.Н.Каразіна за телефонами: (057)-707-55-26, (057)-707-52-70 або електронною поштоюcdo@karazin.ua , shdo@karazin.ua .

Кожного року в лабораторіях Університету відбуваються навчальні дні Дистанційних шкіл.

Дистанційна біологічна школа:

 

 

Дистанційна хімічна школа:

 

Дистанційна фізична школа:

 

2 квітня 2017 року відбувся навчальний день Дистанційної математичної школи.Після цікавої лекції «Симетрія та відображення» учні випробували свої математичні знання в захоплюючому квесті.

 

Викладачі біологічного та хімічного факультетів підготували цікаві пізнавальні практичні заняття у лабораторіях.

Великий інтерес викликала екскурсія до Харківського Музею природи.

Ми дуже чекаємо на наступну зустріч!

Дистанційна математична школа:

 

 

центр


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *