XIX хіміко-біологічний турнір імені І.І. Мечникова

18 листопада 2017 року відбувся турнір імені Мечникова. В хімічній секції взяли участь 60 учнів 7-11 класів шкіл м. Харкова та області.

Ми вітаємо переможців і зичимо усім учасникам подальших успіхів у вивченні цікавих наук.

Переможці XIX хімічної секції хіміко-біологічного турніру імені І.І. Мечникова 2017 року:         

 

8 клас

I місце

Бадажков Даніїл (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

Дудков Юлія (Харківський ліцей №89)

II місце

Рибас Людмила (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

III місце

Бондар Єва (Харківський ліцей №89)

9 клас

I місце

Готвянський Богдан (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

II місце

Моісєєва Марія (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

III місце

Щербак Ксенія (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

Романенко Гліб (Вільшанська ЗОШ)

10 клас

I місце

Рассадін Денис (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

II місце

Івченко Павло (Харківська ЗОШ № 78)

Стешенко Владислав (Лозівська ЗОШ № 3)

III місце

Мірошниченко Олег (Харківський ліцей №89)

11 клас

I місце

Литовченко Ілля (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

II місце

Самойленко Валерія (Комунальний заклад «Харківський університетський ліцей»)

Мудра Катерина (КЗ «ОСШІ «Обдарованість»)

III місце

Сисоєв Ярослав (Харківський технічний ліцей №173)

Переможці XIX біологічної секції хіміко-біологічного турніру імені І.І. Мечникова 2017 року:

7 клас

І місце

Геньбач Роман (ХЗОШ № 68)

II місце

Варавенко Анна  (ХЗОШ № 68)

Соловйова Анна (Піско-Радьківська ЗОШ 1-ІІІ ступенів )

III місце

Гах Софія (Ліцей № 89)

Данг  Анна (Гімназія № 46)

Сочнікова Христина (Гімназія № 46)

8 клас

І місце

Федорченко Анастасія (Гімназія № 14)

II місце

Даниленко Влада (Ліцей № 89)

Черняєв Даніїл (Гімназія № 14)

III місце

Бекетова Анна (ОСШІ «Обдарованість»)

Кременець Микола (ЩСШІ «Обдарованість»)

9 клас

І місце

Куценко Олександра (Гімназія № 46)

II місце

Вєлієва  Лейла (Гімназія № 46)

Нестюк Єлизавета (ОСШІ «Обдарованість»)

III місце

Коробка Олександр (ОСШІ «Обдарованість»)

Андрущенко Ніна (ОСШІ «Обдарованість»)

Крохмаль Софія (Гімназія № 46)

10 клас

І місце

Кравченко Катерина (Гімназія № 46)

II місце

Гавриш Ольга (ОСШІ «Обдарованість»)

III місце

Максименко Анастасія (ОСШІ «Обдарованість»)

Тимченко Юлія (ОСШІ «Обдарованість»)

Медведєва Олександра (ОСШІ «Обдарованість»)

11 клас

І місце

Шевченко Таїсія (Гімназія № 46)

Бакуменко Кристина (Гімназія № 48)

III місце

Конотоп Анастасія  (ОСШІ «Обдарованість»)

Мацко Єлизавета  (Гімназія № 13)

Насоненко Валерія  (ОСШІ «Обдарованість»)

 

 

 

Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *