XXІ хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова

16 листопада 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбувся ХХІ Хіміко-біологічного турніру імені І.І. Мечникова.

У хімічній секції брали участь 116 школярів та  187 учасників змагалися у біологічній секції. Вони перевірили свої знання на теоретичному турі та провели цікаві практичні роботи на кафедрах хімічного та біологічного факультетів.

Учні, що найкраще виконали завдання, були нагороджені грамотами та подарунками.

Переможці хіміко-біологічного турніру  імені І.І.Мечникова (хімічна секція)

8 клас

І місце —  Солоха Даніїл ХТЛ № 173

ІІ місце — Шелудько Марія КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІ місце — Соболєв Олег ХФМЛ № 27

ІІІ місце – ОвчінніковНікіта ХФМЛ № 27

ІІІ місце — Сорока Михайло ХФМЛ № 27

ІІІ місце — Соломка Дмитро  КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце — Радченко Ілля ХГ № 47

ІІІ місце — Лащенко Максим ХФМЛ № 27

9 клас

І місце — Клименко Дар’я  ХГ № 47

І місце — Тихонов Владислав ХГ № 14

ІІ місце — Волков Владислав ХГ № 47

ІІ місце — Ліфенцев Ілля КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІ місце — Верьовкін Олег КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце – ВасильєвКирило КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце — Сидоренко Ярослав КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце — Овсянніков Ярослав КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце — Воловик Ілля ХТЛ № 173

10 клас

І місце – БадажковДаніїл КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІ місце — Максимов Володимир ХГ № 47

ІІ місце — Гаврик Артур Ліцей № 161

ІІІ місце — Гончар Дар’я Ліцей № 161

ІІІ місце — Сирота Аліна Ліцей № 161

ІІІ місце — Голощапов Єгор ХГ № 47

11 клас

І місце — Анохін Дмитро ХГ № 47

ІІ місце — Кустовінов Артем ХФМЛ № 27

ІІІ місце — Готвянський Богдан КЗ ЗОШ «Обдарованість»

ІІІ місце — Щербак Ксенія КЗ ЗОШ «Обдарованість»

 

Переможці хіміко-біологічного турніру імені І.І.Мечникова (біологічна секція)

7 клас

І місце

Гладкий Федір ( Харківська гімназія № 46 )

ІІ місце

Краснікова Марія ( Харківська гімназія № 46 )

Лобортас Анастасія ( Харківська гімназія № 46 )

Ш місце

Литвинова Дар я (Харківська гімназія № 46 )

АстафЄва Кароліна ( Харківська гімназія № 46 )

Коваль Артем ( Харківський ліцей № 173 )

 8 клас

І місце 

Півоварова Анна ( Харківська   гімназія № 46 )

ІІ місце

Онопрієнко Данило ( Харківський ліцей № 112)

Поповкин Михайло ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

Ш місце

Світлична Олександра (КЗОСІШ «Обдарованість»)

Алексєєва Маргарита (КЗОСІШ «Обдарованість»)

Птуха Артем ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

 Гирка Арсен ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

 Азарова Дарина ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

9 клас

І місце

Гах Софія ( Харківський  ліцей № 89 )

ІІ місце

Коваленко Єлизавета ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

Торохтій Карина (КЗОСІШ «Обдарованість»)

Балабанов Владислав(КЗОСІШ «Обдарованість»)

Ш місце

Лещенко Анастасія (КЗОСІШ «Обдарованість»)

Мудра Анастасія ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

Семененко Христина(КЗОСІШ «Обдарованість»)

10 клас

І місце

Воронцоіва Марія ( Харківська гімназія № 116)

ІІ місце

Рула Еліна ( Харківська   гімназія № 46)

Федорченко Анастасія ( Харківська гімназія № 14)

Гриценко Еліна ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

Ш місце

Забудько Єлизавета ( КЗОСІШ «Обдарованість»)

Піскунова Вікторія (КЗОСІШ «Обдарованість»)

11 клас.

 І місце

Грицина Анастасія ( Харківський   ліцей № 107)

Коденко Єлизавета ( Харківська  гімназія №152)

ІІ місце

ВелієваЛейла ( Харківська  гімназія № 46)

Кравченко Єлисей (КЗОСШІ «Обдарованість»)

Куценко Олександра (Харківська   гімназія №46)

Лігезін Богдан  ( Харківська  гімназія № 152)

ІІІ місце

Мінаєва Марина (КЗОСШІ «Обдарованість»)

Труфан Катерина ( Харківська  гімназія № 46)

Овчаренко Ніна (КЗОСШІ «Обдарованість»)

Без рубрики


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *