Дистанційні підготовчі курси

Центр довузівської освіти (ЦДО) Харьківського національного університету імені В.Н.Каразіназапрошує Вас до навчання на Дистанційних підготовчих курсах (ДПК) для підготовки за всіма предметами незалежного оцінювання якості знань (ЗНО) – українська мова та література, математика, фізика, біологія, хімія, англійська мова, історія України, географія.

Навчання здійснюється дистанційно за допомогою електронних засобів (електронною поштою, в системі Skype) або за звичайною поштою.

Під час навчання слухачі одержують інформаційні та рекламні матеріали для абітурієнтів, програми курсів з обраних предметів, зразки тестів ЗНО попередніх років, згідно графіку навчального процесу виконують контрольні завдання та тести.

Період навчання – 7 місяців.


Додаткові матеріали:

Інформаційний лист (Завантажити)

Бланк заяви (Завантажити)


Додаткову інформацію можна одержати: за телефоном (057) 707-52-70, (057) 707-55-26 або електронною поштою shdo@karazin.ua .

У Центрі довузівської освіти відбулися Скайп-конференції для абітурієнтів 2019 року.

У грудні 2017 року відбулася серія чергових Скайп-конференцій із підготовки до ЗНО.

Відгуки слухачів Дистанційних підготовчіх курсів:

Надія Лактіонова (м.Богодухів, Харківська обл.): Дуже дякую викладачам української мови Кохану Юрію Івановичу та української літератури Гноєвій Ніні Іванівні за змістовні і дуже цікаві лекції та бажаю успіхів усім учасникам дистанційних підготовчих курсів, а також терпіння і гарних учнів педагогам)

Даша Реброва (с. Новий Бурлук, Печенізький р-н, Харківська область):  Спасибо за сессию. Очень доступно и понятно.

Настя Северина (м. Ізюм, Харківська обл.): Спасибо за лекцию. Очень много нужного материала. Объяснили определённые нюансы.

Анна Залозная (м. Краматорськ, Донецька  обл.): Спасибо большое за урок. Все было предельно ясно и понятно, что даже вопросы не возникали. Буду с нетерпением ждать нашей следующей встречи)

Илья Шилько (м. Бахмут, Донецька обл.): Данная видеоконференция была очень полезной и информативной. Спасибо педагогу, который доступно всё объяснил. С нетерпением жду следующей видеоконференции. 🙂

Валентин Доронин (м. Бердянськ, Запорізька обл.): Отличный педагог всё понятно и вся важная информация легко записывается в конспекте. Жду следующих уроков.

Дина Дзюба (м. Ізюм, Харківська обл.): Спасибо за видеоконференцию. Буду ждать следующего занятия .

Даша Реброва (с. Новий Бурлук, Печенізький р-н, Харківська область): Дякую за конференцію. Дізналася багато цікавого та корисного матеріалу.

Валентин Доронин (м. Бердянськ, Запорізька обл.): Спасибо за конференцию. Узнал ответы на свои вопросы. Жду следующей встречи.

 

У листопаді 2016 року відбулися  чергові Скайп-конференції.


Відгуки слухачів Дистанційних підготовчіх курсів:

02.12.2016 року «Дякую за конференцію з української мови! Усе було надзвичайно цікаво та корисно. З нетерпінням чекаю на наступні зустрічі. :) » Кудаєва Олена (смт.Троїцьке, Луганська обл.)

01.12.2016 року «Дякую за змістовну та доволі цікаву зустріч з математики! Отримана інформація допоможе в подальшому уникнути прикрих помилок та чітко і правильно розв’язувати наступні завдання. :) » Кучик Неля (Лозівський р-н, Харківська обл.)

29.11.2016 року «Спасибо за замечательную скайп-конференцию по английскому языку. Преподаватель рассказал много теории, неизвестной мне впредь информации и активно поддерживал с нами беседу. Рассказал про ошибки, сделанные нами в предыдущих письменных работах. Очень понравилось, с нетерпением жду следующих занятий!» Семенова Валерія (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

29.11.2016 року «После работы по Скайп-конференции с английского языка была очень довольна и приятно удивлена, узнала для себя много нового, спасибо за помощь)» Герасимчук Аліна ( м. Зачепилівка, Харківська обл.)

29.11.2016 року «Дуже сподобалася конференція. Викладач намагався виявити наші слабкі місця, щоб їх позбавитись. Розбирав із нами типові завдання, що можуть бути в ЗНО, розповідав як найліпше розібратися із завданнями, що викликають питання в учнів. Щиро дякую за таку можливість! Чекаю на наступні заняття.» Семенова Валерія (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

29.11.2016 року «Щиро дякую за веб-конференцію! Дуже сподобалось працювати з викладачем та однодумцями. Дуже багато цікавої та корисної інформації. Чекаю на наступні зустрічі! :) ))» Кучик Неля (Лозівський р-н, Харківська обл.)

28.11.2016 року « Мне очень понравилась конференция по географии. Я много для себя усвоила полезного. Спасибо большое Вам и преподавателю по географии.» Саєнко Анастасія (м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл.)

27.11.2016 року «Я багато зрозуміла та упорядкувала для себе. Дізналася дещо нове та цікаве. Ваше викладання зрозуміле та корисне. Зауважень не маю. Дуже вдячна за урок. Дякую!»Валерія Дубіна (м. Попасна, Луганська обл.)

27.11.2016 року «Дуже сподобалося, велике дякую. Багато цікавих фактів, яких нема в довідниках. Викладач усе детально розповів. Привертав увагу до дат, які необхідно знати. Усе конспектувала і буду опрацьовувати отриманий матеріал. За допомогою надісланих презентацій була можливість працювати з картами, персоналіями і архітектурними пам’ятками. Ще раз велике дякую!» Валерія Семенова (м. Слов’янськ, Донецька обл.)

центр


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *