Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова


XIX хіміко-біологічний турнір імені І.І. Мечникова

18 листопада 2017 року відбувся турнір імені Мечникова. В хімічній секції взяли участь 60 учнів 7-11 класів шкіл м. Харкова та області. Ми вітаємо переможців і зичимо усім учасникам подальших успіхів у вивченні цікавих наук. Переможці XIX хімічної секції хіміко-біологічного турніру імені І.І. Мечникова 2017 року:            8 клас I місце…


XVІІІ Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова

19 листопада вже у вісімнадцятий раз у Каразінському Університеті відбувся хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова. 210 школярів з 7-11 класів змагалися в теорії та займалися дослідницькою діяльністю в лабораторіях біологічного та хімічного факультетів. Ми запрошуємо всіх, хто захоплюється цими дивовижними науками на наступний ХІХ хіміко-біологічний турнір, що як завжди пройде в третю суботу листопада 2017 року….


XVII Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова

21 листопаді 2015 року відбувся XVII Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова. Вітаємо переможців! переможці по хімії переможці по біології


XVI Хіміко-біологічний турнір імені І.І.Мечникова

16 ноября 2014 года в Университете состоялся ХVІ Химико-биологический турнир имени И.И. Мечникова для школьников 7 – 11 классов. Участие в турнире приняли 227 знатоков химии и биологии. 56 из них стали победителями. Поздравляем!!!Списки победителей: победители_2014.docx( Завантажити)   Фотогалерея здесь.  


XV Хіміко-біологічний турнір імені І. І. Мечникова

10 ноября в университете состоялся XV конкурс по химии и биологии. Поздравляем победителей! (список прилагается). ПОБЕДИТЕЛИ ТУРНИРА (биология)