Наукові Старти – 2009

3 та 20 вересня в університеті відбулося щорічне фізико-математичне свято «Наукові старти» для учнів 5 – 8 класів Харківських шкіл. Організатори цього заходу – Малий каразінський університет Центру довузівської освіти та фізико-математичний ліцей №27.

Мета свята – залучення юних математиків та фізиків до творчого змагання, сприяння встановленню професійних і дружніх контактів учнів та їх викладачів.

13 вересня відбулося урочисте відкриття свята, під час якого учасників привітали: директор Центру довузівської освіти, професор радіофізичного факультету Вадим Іванович Чеботарьов; професор, декан фізико-технічного факультету Ігор Олександрович Гірка; директор фізико-математичного ліцею №27 Юлія Вікторівна Єрьоменко; заслужений учитель України, кандидат наук, учитель фізики ліцею №27, голова журі олімпіади з фізики Ілля Маркович Гельфгат; заслужений учитель України, учитель математики ліцею №27, голова журі олімпіади з математики Сергій Олександрович Ліфиць; координатор Малого каразінського університету Валерія Валеріївна Курільченко.

Після урочистостей відбулися особисті олімпіади з математики та фізики, в яких взяли участь понад 830 учнів. До організації олімпіад були залучені викладачі, аспіранти та студенти механіко-математичного та фізичного факультетів.

Під час олімпіад викладачі Малого каразінського університету зустрічалися з батьками учнів та вчителями.
По закінченні відбувся розгляд завдань олімпіад.

20 вересня відбулися лекції з математики та фізики заслужених вчителів України С.О.Ліфиця та І.М.Гельфгата та підведення підсумків. 92 учня стали переможцями та одержали грамоти та пам’ятні дарунки, 24 були відзначені грамотами за добрий результат в олімпіаді.

Переможців олімпіад було запрошено до навчання в Малому каразінському університеті на пільгових умовах та до навчання в фізико-математичному ліцеї №27.


Протоколи олімпіад з математики(.doc) Протоколи олімпіад з фізики (.doc)

Наукові старти


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *